BURÇLARA GÖRE TURİZMCİNİN 2018 YILI NASIL GEÇECEK? - TURIZM DOSYASI - Anasayfa

DETUR İHRACATTAKİ BAŞARISINI KANITLADI

Okuduğunuz haber
BURÇLARA GÖRE TURİZMCİNİN 2018 YILI NASIL GEÇECEK?

HÜSEYİN SOFTA “2018'DE UMUDU DA SIKINTILARI DA İYİ ANALİZ ETMELİYİZ!”

Anasayfa   /    Haberler    /    BURÇLARA GÖRE TURİZMCİNİN 2018 YILI NASIL GEÇECEK?

BURÇLARA GÖRE TURİZMCİNİN 2018 YILI NASIL GEÇECEK?

HABERLER      26 Aralik 2017 - 19:11     0

BURÇLARA GÖRE TURİZMCİNİN 2018 YILI NASIL GEÇECEK?
Yeni bir yıla girmeye çok az bir zaman kaldı. 2017’de turizmde hayal kırıklıkları yaşadık. Yeni yıldan çok büyük beklentilerimiz maalesef fazla değil. Ancak birçoğumuz umutsuz olsa da, birçoğumuz “Dileriz bereketli ve turisti bol bir yıl olur” diyor.

Astrojiye ilgi duyanlar için bildiğiniz gibi yıldız haritaları çok önemli. Bu nedenle yeni yıl için her alanda haritalar yorumlanıyor. Crowne Plaza İstanbul Oryapark otelinde de dün astoloji konulu bir seminer düzenlendi. Seminerin konuğu ise ünlü astrolog Yasemin Boran’dı. Boran burada geniş açıklamalar yaptı. Büyük ilgi ile izlenen seminerin sonunda otelin Genel Müdürü Aykut Bakay, Boran’dan turizmin yıldız haritasına bakmasını ve Türk turizmini yorumlamasını istedi.İşte Türk Turizminin 2018 yıldız haritasından çıkan sonuç ve turizmcilerin burçlarına göre Yasemin Boran’ın yorumları;

“Otellerde büyük değişiklikler gözlemlenecek. Alışılmış çizgisini değiştirenler olacak. Şaşırtıcıkararlar ve ilginç uygulamalar ortaya çıkacak. Bunlar ve dikkat çekici olacak. Turizm sektöründe ortaya çıkan yenilikler şaşırtıcı olacak.Teknoloji ile buluşan mistik çizgiler ilginç bir atmosfer yaratacak ve radikal değişiklikler yapmayıbaşaranlar bu yıl kazançlı çıkacak.Skandallar etkileyici ve durum değiştirici olacak.Beklenmedik bir biçimde yönetmelikler değişebilir ve daha önce alınmış kararlar, planlar ve projelertamamen değişebilir.Geleneksel anlayış ile teknolojinin buluştuğu yepyeni bir tarzı yakalamayı başaranlar turizm sektöründebu sene parlayacak.Geleneklere ve eski alışkanlıklarına tutunanlar için zor bir yıl olacağını söyleyebilirim.
Sürprizlerin değiştirici etkisi eski anlaşmaların da değişmesine neden olacak.Yaratıcı, özgür, ilginç ve hatta sıradışı olarak değerlendirilebilecek uygulamalar son derece dikkat çekiciolacak.Meydana gelen olaylar ciddiyete davet ederken ortaya çıkan bazı karışıklıklar düşüncelerinderinleşmesine neden olacak ve eski kararlar, yapılmış anlaşmalar gözden geçirilecek.Çok büyük organizasyonlar yapılırken ortaya çıkan güç savaşları alışkanlıkları değiştirmeye zorlayacak.
Özellikle turizm sektörünü yöneten büyük patronların istekleri baskı duygusu uyandıracak fakat bunakarşılık açığa çıkan kuvvet ve dirayet ile birlikte yaratıcı çözümler ortaya çıkacak.Temmuz ve Ağustos aylarında meydana gelen Güneş ve Ay Tutulmalarının etkisi Eylül-Ekim aylarınadamgasını vuracak ve Kasımdan itibaren duygular tamamen değişmeye başlayacak. Sürprizler, anideğişiklikler ve beklenmedik gelişmeler meydana geleceğini işaret eden gökyüzünün konumu turizm ve
sektöründe büyük değişikliklerin meydana geleceğini gösteriyor.

TURİZMCİLERİN BURÇLARINA GÖRE 2018:

KOÇ: Hem aşk, hem de parasal açıdan isteklerinizi değiştiren olaylar karşınıza çıkacak. Savaşçı tabiatınızıortaya koymanız pek kolay olmayabilir ve öfkeli, sert bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Sabırlıolmak size göre olmasa da, bu sene daha dikkatli ve düşünerek davranacaksınız. Tarzınızıdeğiştireceksiniz ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz.

BOĞA: Otorite ve gücü temsil eden kişiler sizi destekleyecek ve kendinize olan güveniniz yükselecek. Busene yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak.Kendinizi yenilemek ve değiştirmek için uygun fırsatlar karşınıza çıkacak. Hem aşk, hem de parasal açıdanilginç gelişmeler zamanı. Sürpriz aşklar çekici gelebilir.

İKİZLER:
Geçen yıl hissettiğiniz korku, öfke ve zihinsel gerilimin rahatsızlığı azalıyor ve kendinizi dahafarklı hissedeceğiniz bir seneye giriyorsunuz. Hayatınızda değişiklik yaptıysanız, değişmiş biri olarakyolunuza devam edeceksiniz. Hem aşk, hem de parasal açıdan kendinizi bu sene daha iyi hissedeceksiniz.Önemsediğiniz konular değişiyor.

YENGEÇ: Olaylar karşısında karamsar ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz. Sizi ciddiye almaları içinçevrenizi ve kendinizi fazla zorlamayın. İstekleriniz artıyor ve daha sabırsız, öfkeli ve hırslı bir tavır içinegirebilirsiniz. Sabırlı ve makul olmayı başarırsanız, projelerinizi gerçekleştirmeyi başarabilirsiniz.Alışkanlıklarınızı değiştirmeniz mümkün.

ASLAN: Hayata ve olaylara bakış açınız değişiyor. Değişim ve dönüşümünüzü gerçekleştirebilir ve böylecekendinizi göstermeyi başarabilirsiniz. Tabii bunu başarmak pek kolay değil. Fakat içinizden yükselendeğişim arzuları, sizibaşarıya götürebilir.

BAŞAK: Hayaller ve endişeler dikkat dağıtıcı olsa bile daha ciddi konular ile ilgileneceksiniz. Büyüklerinizve otoriteyi temsil eden kişiler sizi destekleyecek. Bu sene kendinizi daha iyimser hissedecek ve önemlikonular ile ilgileneceksiniz. Kariyer, evlilik veya kendinizi iyi hissettirecek olanı gerçekleştirmek için çokçalışabilir ve istediğinizi gerçekleştirmeyi başarabilirsiniz.

TERAZİ: Dikkatinizi kendinize yönelteceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Çevrenizi ve özellikleönemsediğiniz kişileri ve sevdiklerinizi ihmal etmeseniz iyi olacak. Karışıklıklar sizi etkiliyor. Öfkeli vesabırsız bir tavır içine girmekten kaçının. Karar vermeye zorlayan durumlar olabilir. Sağlığınıza özengöstermeniz gerekiyor. Olayları akışına bırakırsanız, karmaşa çözülecek. Meydana gelen olaylaristeklerinizi değiştirebilir.

AKREP:Sosyalleşmek bakış açınızı değiştiriyor. Dikkatinizi kendinize yöneltirseniz, hem kendiniziyenilemeyibaşaracaksınız, hem de isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Yabancıülkeler, farklı mekanlar ve kendinizi iyi hissettirecek ne varsa, bütün bunları gerçekleştirmeyibaşarabilirsiniz. Bu sene sizin için hareketli geçecek. Sürpriz aşklar ve ilginç maceralar çekici gelebilir.Sevdiğinizi ihmal etmeyin.

YAY: Zor geçen bir dönemden sonra kendinizi daha farklı hissetmeye başlıyorsunuz. Şubat-Martdöneminde kendinizi fazla zorlamasanız iyi olacak. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklaralmaktan kaçının ve harcamalarınıza özen gösterin. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik isteğinizinyükseldiği bir döneme giriyorsunuz. Yılsonuna doğru yabancı çevreler, farklı kültürler ilginizi çekecek.Uzun seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz.

OĞLAK:
Dikkatinizi kendinize odaklayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Önem verdiğiniz kişiler vekonular ile ilgilenirken kendinizi ve çevrenizi fazla zorlamasanız iyi olacak. Öfkeli ve sert bir tavır içindebulunmaktan kaçının. Sağlığınıza özen gösterin. Daha önce ciddiye aldığınız konular artık ilginiziçekmeyebilir ve istekleriniz ile birlikte alışkanlıklarınız değişebilir. İsteklerinizi gerçekleştirmek için acelecidavranmayın. Aslında sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar yaşamanız mümkün.

KOVA: Sizin için değişim-dönüşüm zamanı. Olaylar bakış açınızı değiştirebilir ve isteklerinizigerçekleştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelikbeklentilerinizin arttığı bir döneme giriyorsunuz. Yakınlarınız ve sevdikleriniz ile ilgili duygularınızı ve yaşantınızı sorgulayabilirsiniz. Ama fazla derinleşmeyin ve şansınızı iyi kullanmak için gayretgösterin.

BALIK: Kendinizi yenilemek ve değiştirmek için uygun koşulların oluştuğu bir döneme giriyorsunuz. Bazıolaylar baskı duygusu uyandırsa bile kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek içindirayetli ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yeni gelişmelerolabilir. Hayalleriniz ve idealleriniz değişiyor. Kuşku ve endişeleriniz ile başa çıkabilirseniz, karşınıza çıkanfırsatları iyi değerlendirebilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmeyi başarabilirsiniz.

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ

SON DAKİKA HABERLERİ