TURİST HEDEFİ YENİDEN 30 MİLYONA ÇIKTI

Okuduğunuz haber
NİRVANA COSMOPOLİTAN ANTALYA HİZMETE AÇILDI

ALP PAŞA OTELİ GENEL MÜDÜRÜ OLDU

Anasayfa   /    Görüntülü    /    NİRVANA COSMOPOLİTAN ANTALYA HİZMETE AÇILDI

NİRVANA COSMOPOLİTAN ANTALYA HİZMETE AÇILDI

Kilit Grubu büyümeye devam ediyor.

GÖRÜNTÜLÜ      29 Mayis 2021 - 15:41     0

NİRVANA COSMOPOLİTAN ANTALYA HİZMETE AÇILDI

66 yılı aşkın köklü tecrübe ve yenilikçi yaklaşımı ile turizm sektörüne Nirvana Hotels ve Crystal Hotels gibi markaları Kilit Hospitality Group çatısı altında kazandıran Kilit Grup, pandemiye rağmen yatırımlarına ara vermeden devam ediyor.Nirvana Hotels zincirinin Nirvana Cosmopolitan Oteli açılarak; grubun toplam otel sayısı 21’ye ulaştı.Kilit Grup Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kilit, Kilit Grup Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Kilit, Nirvana Hotels Grup CEO’su Korhan Alşan ve Crystal Hotels CEO’su Umman Çetinbaş’ın hazır bulunduğu basın toplantısında yeni yatırımların hız kesmeden devam edileceğinin altı çizildi.

Açılış konuşmasını Nirvana Hotels CEO’su Korhan Alşan yaptı ve Kilit Grup ve grubun gözde projesi Nirvana Cosmopolitan tanıtım filmi ile konukları baş başa bıraktı.

Sonrasında sahneye Kilit Grup Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kilit, Kilit Grup Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Kilit, Crystal Hotels CEO’su Umman Çetinbaş’ı davet ederek “Basın toplantımızın verimli bir şekilde geçeceğini ümit ederek böyle güzel ve yenilikçi bir projede siz değerli basın mensupları ile bir arada olmaktan Kilit Ailesi olarak mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz

Ardından söz alan Kilit Grup Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kilit“ KilitHospitalityGroup bünyesindeki Nirvana Hotelszincirine bir yenisini eklemenin heyecanını yaşadıklarını belirtipKilit Grup hakkında bilgiler paylaştı: “ Sadece otel zinciri değil pek çok tamamlayıcı sektörde faaliyet göstermekteyiz. 1955 yılında küçük bir zücaciye mağazası ile başlayan Kilit Grup serüveni geçmişten bugüne; turizm otelcilik, otel ekipmanları, tekstil, buklet, hayvancılık, porselen ve mutfak endüstrisi alanlarında hizmet veren ve devamlı gelişerek Türkiye’mize katkı sağlamayı misyon edinmiş, içinde birçok sektörü barındıran 10.000 çalışanlı büyük bir aile şirketi halini almıştır. Kilit HospitalityGroup (Kilit Hizmetler Grubu) çatı markası altında 2004 yılında turizme adım atan Kilit Grup, 17 adet CrystalHotels ve 3 adet Nirvana Hotels tesisimizle turizme katkı sağlayan lider firmalar arasında yer almaktadır. Zücaciye ve otel ekipmanları sektöründeki tecrübesiyle Türk turizmi adına önemli işlere imza atmış ve bu inançla Türk turizminin gelişmesi adına devamlı inovatiffikirlerin öncüsü olmuştur. Kilit Grup, turizm sektörünü destekleyen yan faaliyetlerin bilincinde hareket ederek bu iş kollarına yatırım yapmıştır ve turizm sektörünü tıpkı sanayi sektöründe olduğu gibi tesislerle entegre ederek denetleme ve yönetme mekanizmasını başarılı bir şekilde sistematizeetmiştir.”dedi.

Yeni nesil ile birlikte turizm sektöründe de yenilikçi bakış açısı önem kazanıyor

Kilit Grup Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Kilit “Öncelikle Z kuşağına mensup genç bir yönetici olarak turizm sektöründeki yeni nesil akımların ve dijitalleşme konularının gündeme gelmesinin gelecek projelere ışık tutma noktasında çok değerli olduğuna inanıyorum. Bu noktada Kilit Grup’un tecrübe birikimi ve vizyoner ön görüleri sayesinde yeni nesiller için ve Türk turizmi adına Nirvana Cosmopolitan ürünü çok değerli bir yere yerleşmiştir. Zorlu bir süreç ve global krizin devamında tüm dünyada yaşanan ve herkesi hem maddi hem manevi açıdan derinden etkileyen pandemi dönemi içerisinde yenilikçi bakış açısını koruyabilmek ve yeni atılımlar yapabilmek iki kat daha değerli hale gelmiştir. Misafir deneyimlerine en üst seviyede cevap verebilmek ve hızla değişen beklentileri karşılayabilmek adına bu zorlu süreçte yatırımlarımıza devam edip krizi fırsata çevirme politikası izledik. Kilit Ailesi olarak turizmin Türkiye’nin ve özellikle Akdeniz Bölgesi’nin çok daha değerli bir hale gelip sürekli gelişen sistemler ile marka değerinin uluslararası alanda kıymetinin daha da artacağına ve bilineceğine dair inancımız tam. Yeni dünyaya ve yeni nesillerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek adına inovatif ve çevreci projelerin takipçisi kalarak her fırsatta yeni düzene yararlı sistemleri operatif kapsamda bünyemiz ile buluşturmaya devam edeceğiz. Bu konunun yanında bir kadın yönetici olarak birçok sektörde kadınların iş gücü olarak varlık göstermesinin toplumun sosyokültürel ve ekonomik yapılarının gelişimi açısından çok mühim bir konu olduğuna inanıyorum. Grup olarak kadın istihdamını desteklemeyi ülkemizin kadınları adına sağladığımız değerli bir fayda olarak görüyoruz. Umuyoruz ki, istihdam kapsamında ülkemiz adına sağladığımız katkılar artarak devam edecek.” şeklinde belirtti.

Nirvana Cosmopolitan bölgenin en özel tesislerinden biri olacak

Nirvana Hotels CEO’su Korhan Alşan ise “Nirvana Cosmopolitan çok özel bir tesis olarak yolculuğuna Antalya-Lara’da başladı. Birçok yeni, farklı hizmet ve konsept anlayışını bu özel dönemde hayata geçiriyor, tesislerimizi geleceğin turizm anlayışına hazır hale getirme yolunda ilerliyoruz. Spor, Sağlıklı Yaşam, Vegan Beslenme, Doğal Yaşam, Pet Otel, Mikro Düzeye İndirgenmiş Servis Kalitesi, Yerellik, Gastronomi, Inovasyon, tatilde yeni deneyimler keşfedilmesine katkı sunmak, Nirvana Hotels olarak yeni dönemde odaklandığımız temel konular. Nirvana Cosmopolitan deneyimini yaşayan misafirlerden çok yüksek seviyede memnuniyet geri bildirimleri alıyoruz. Bu bizler için çok önemli, heyecan verici bir mesaj ve geleceğe dair çok iyi bir başlangıç. Kilit Grubu’nun sağladığı güç ve sinerji ile yakın gelecekte, otelcilik markalarımızla, yetkin işgücümüzle, turizmin gelişimine yön vermek, ülkemize değer katmak en büyük gayemizdir. “Dedi.

CrystalHotels’in CEO’su Umman Çetinbaş ise; “CrystalHotels, 2004 yılında başlayan otelcilik alanındaki faaliyetlerine bugün 17. yılını kutlarken ‘her şey dahil konseptine mutluluk da dahildir’ mottosuyla geçmişten bugüne misafirlerimizin memnuniyetini sağlayarak her geçen yıl tekrar gelen misafir sayısını arttırmıştır. Misafirlerimizin mutluluğundan aldığımız güç ve enerjiyle kendimizi her yıl bir önceki yıldan daha iyi hale getirerek kusursuz bir hizmet deneyimi sunmak için yenilenmekteyiz. Çok tesisli merkezi bir yapı olarak özellikle üzerinde durduğumuz sürdürülebilir turizm ve çevre etkinlikleri yönetimi bilinci ile ilgili 2020 yılındaki faaliyetlerimizi 2021 sezonunda da geliştirmeyi hedefledik. Nitekim hedeflediğimiz uygulamaların birçoğunu gerçekleştirdik ve üzerinde çalışmaya devam etmekteyiz. 360 derece kalite, inovasyon ve misafir mutluluğu hedefiyle yaptığımız çalışmalara hizmet faaliyetlerimizi kapsayan; hijyen, gastronomi, genel servis, çevre projeleri ve teknolojik entegrasyonlar gibi içinde birçok konuyu barındıran tüm yeniliklerin çok sıkı takipçisiyiz. Ülkemizin vazgeçilmez bir turizm destinasyonu olduğunun farkındayız ve inancımızı koruyoruz. Bu bilinç ile önümüzdeki yıllara umutla bakıyoruz.”şeklinde ifade etti.

1955 yılından günümüze büyüyen bir marka!

Kilit Grup, 1955 yılında kuruldu.
Bünyesinde 5 şirket barındırmakta ve turizm, üretim, otel ekipmanları, endüstri, perakende, tekstil, hayvancılık sektörlerinde faaliyet göstermektedir. (Kilit Global, Galeri Kristal, Kristal Endüstriyel, Ar Yıldız, Kristal Kimya )
Grup bünyesinde toplam 10.000 kişi istihdam ediyor.
Kilit Hospitality Group çatısı altında Nirvana Hotels ve Crystal Hotels olarak iki otel markası bulunmaktadır. Grubun toplam 20 oteli bulunuyor.
Otel yatırımları toplam metrekare alan ve Lara, Side, Belek, Kemer, Bodrum, Kapadokya bölgelerde konumlandırıyor.
Kilit Grup, 30.000’i aşkın toplam yatak kapasitesi ile Türkiye’deki en büyüklerden birisi.
Yeni otel yatırımı Nirvana Cosmopolitan Lara bölgesinde lüks segmentte hizmet veren toplam 98,416,69 metrekare alana yayılmış, toplam 579 oda kapasiteli her şey dahil sistemde hizmet veriyor.


Nirvana Hotels zincirinin Nirvana Cosmopolitan Oteli açılarak; grubun toplam otel sayısı 21’ye ulaştı.

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ

TIES Awards Ceremony Best Media Partner Ödülü